Наречені скріпили свій союз духовними узами.

Наречені Ксенія Собчак і Костянтин Богомолов, через кілька годин після громадянської церемонії, скріпили свій союз духовними узами в храмі Велике Вознесіння біля Нікітських воріт, інформує .

В п'ятницю 13-го, Ксенія Собчак та Костянтин Богомолов, відхиливши будь-які забобони, офіційно стали чоловіком і дружиною. До Грибоєдовського РАГСу вони під'їхали на катафалці.

Збоку на машині красувався напис «Поки смерть не розлучить нас». Підтвердити свій намір жити разом до кінця своїх днів закохані вирішили не просто штампами в паспорті, але і клятви перед Богом.

Ксенія показала обручки.

«Жінка з Грибоєдовського РАГСу сказала, що ми Чоловік і Дружина. Ми повірили», підписала фото Собчак.

Вінчання відбулося в Москві в храмі Велике Вознесіння біля Нікітських воріт. «Це дуже гарна традиція. Та й коли ще в церкву зайдеш в короні? Гарні традиції і обряди — це те, що назавжди залишиться у пам'яті»,- раніше пояснювала Ксенія своє рішення.

До воріт храму молодята приїхали на кареті. Вони вибрали розкішну карету, запряжену чотирма кіньми. Більш стриманий стиль читався і в образах новоспеченого подружжя. Наречена змінила сукню на білий наряд класичного крою, прикрасивши голову ніжною фатою вишитою квітами. Наречений також віддав перевагу строгому костюму з білою сорочкою.

Церква відома тим, що в 1774 році там таємно побралися імператриця Катерина II та її фаворит Григорій Потьомкін, а в 1831 році вже зовсім не таємно повінчалися Олександр Пушкін і Наталія Гончарова.

На церемонію вінчання були запрошені тільки найближчі родичі і друзі, в тому числі телеведучий Андрій Малахов, а також свідок молодят журналіст Андрій Колесников.

Хоча молодята рідко демонстрували почуття на публіці, Богомолов зазначав, що його почуття сильні. «Я люблю цю людину, і для мене стосунки з нею гранично серйозні. Все інше обговорювати не має сенсу», — говорив Костянтин.

  Екс-дружина Дзідзьо зробила важливий висновок після розлучення