Актуальні новини

Відома телезірка – Леся Нікітюк, розійшлася з бойфрендом

Відтепер серце телеведучої вільне.

Учасниця "Танців з зірками" повідомила про зміни в особистому житті. Таке відверте зізнання Леся Нікітюк зробила на свої сторінці в Instagram, інформує .

«Хочеться щось розумне написати… типу: ми розійшлись як в морі кораблі, – підписала Леся драматичне фото, на якому влна сидить одна на березі океану. – Але в даній ситуації достатньо… Розійшлись. Все. Журналісти, радійте… Новий інформаційний привід. Скажу наперед: no comment. #сусід».

Леся Нікітюк та її таємничий екс-хлопець, якого вона жодного разу так і не вивела у світ, зустрічалися два з половиною роки. І, так, колишній коханий знаменитої блондинки був її сусідом: їх квартири знаходилися навпроти. Як Леся колись зізналася в інтерв'ю, все почалося з її питання при першій зустрічі молодих людей на поверсі: «Ви сусід чи злодій?».

Відзначимо, що це єдине настільки особисте зізнання телеведучої про свої романтичні стосунки за кілька останніх років.

Телезірка ретельно приховувала нареченого. "Він людина десять в одному. Він розумний, талановитий і перспективний", – охарактеризувала раніше Леся обранця. При цьому його ім'я і рід діяльності Нікітюк називати не стала.

У коментарях до посту користувачі Instagram підтримали знаменитість. Решта фоловерів в черговий раз нагадали Нікітюк, що прислів'я – «щастя любить тишу», про яке часто наголошувалвведуча – не завжди працює. "Ну ось, навіть ховати сусіда від чужих очей не допомогло", – зазначила одна з прихильниць.

Незважаючи на розставання з коханою людиною – Леся не сумує і продовжує викладати смішні пости в своїх Instagram-Story.

  Співачка Кеті Топурія розкрила секрет стрункості

Залишити відповідь