Неймовірні весілля за шалені гроші.

Одруження — одна з найбільш важливих подій в житті. Напевне, саме тому знамениті пари абсолютно не економлять гроші на організацію власного весілля. Ми пропонуємо ознайомитися з чотирма всесвітньо відомими парами, які витратили багато грошей і часу на підготовку до свята. Їх весілля коштували цілі статки!

Принц Вільям і Кейт Міддлтон

Ця королівська пара витратила на підготовку та саме весілля близько 34 мільйонів доларів. За їх весіллям у 2011 році спостерігали люди всього світу. Мільйони шанувальників захоплювалися красою нареченої, її розкішною сукнею й дорогими прикрасами, інформує Ukr.Media.

Цікаво ще й те, що більша частина суми була витрачена не на організаційні роботи, а на безпеку.

Дональд Трамп і Меланія Кнавс

П’ятий шлюб Дональда Трампа став справжнім шоком для всіх гостей. Він витратив близько 45 мільйонів доларів на організацію урочистостей. Весілля було дуже розкішне!

Дональд Трамп замовив сукню для своєї нареченої у відомого дизайнера Крістіана Діора. Тільки за одяг довелося заплатити 100 тисяч доларів. Підготовка до важливого дня зайняла 1000 днів!

Принц Чарльз і принцеса Діана

Молодята витратили на організацію свого шикарного весілля 48 мільйонів доларів. Ця королівська подія, що відбулася в 1981 році, затьмарила всі попередні весільні заходи.

Пошиття сукні Діани зайняло півроку. На неї використано 40 метрів шовку й коштовні перлини, які підкреслювали статус власниці.

На жаль, пишна церемонія не гарантує щастя в майбутньому.

Ваніша та Ахмед Батіа

Завершує список найдорожчих церемоній весілля дочки індійського фінансового магната Лакшмі Миталла та відомого паризького банкіра. Весілля обійшлося в 60 мільйонів доларів. Тисячі запрошених гостей святкували урочистість протягом кількох днів і жили в розкішних готелях Парижа.

  Фільм про війну на Донбасі включили у шкільну програму в Данії

Запрошення на весілля відправлялися гостям у спеціальних дорогоцінних скриньках зі срібла. І кількості весільного вина вистачило б жителям всього світу на цілий рік.