Актуальні новини

Відомий психолог Наталія Холоденко стала співачкою!

Кліп на дебютну пісню Наталія Холоденко випустила в День святого Валентина.

Відомий психолог і ведуча шоу "Без паніки" на телеканалі "Україна" Наталія Холоденко стала співачкою зі сценічним ім'ям TALA! 14 лютого, в День святого Валентина, знаменитість випустила кліп на дебютну пісню "Танець моїх крил", інформує .

"Пісня "Танець моїх кріл" була написана після зйомок кліпу. Як це не парадоксально, але спочатку ми зняли відео, а потім в терміновому порядку за пару годин написали кілька версій слів куплетів", – ділиться Наталія Холоденко.

За її словами, все вийшло несподівано. Відомий кліпмейкер Олена Вінярська знімала кліп для однієї відомої виконавиці і запропонувала опівночі зняти Наталії хвилинний ролик.

"Лена запропонувала заспівати, але у мене в голові сплив тільки приспів. Ми за 12 годин зняли відео, пошили костюми, зробили постановку з театром танцю Віталія Загоруйко, записали звукову версію, аранжування робив Влад Дарвін. Вірші куплетів написали з моєю подружкою, але Влад сказав їх повністю переписати за дві години. За добу кліп був повністю готовий", – розкриває подробиці Холоденко.

Але на той момент пісня так і не стала надбанням громадськості. Один з телевізійних проектів, з яким у Наталії Холоденко був контракт, заборонив випуск кліпу. Тому відеоробота пролежала понад рік на полиці.

"Зараз дуже хочу, щоб ця пісня надихнула кожного, кому бракує відчуття польоту", – каже Наталія.

  2 грудня День Авдія: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь