Актуальні новини

Відверті жіночі історії про sекs втрьох та вчотирьох

Sекs утрьох – це завжди несподіваний досвід, навіть якщо ви не раз робили це з однаковим складом.

Sекs утрьох - це завжди несподіваний досвід, навіть якщо ви не раз робили це з однаковим складом.

18+

«Вони були одружені, а я — найкраща подруга обох. Кілька разів ми це обговорювали, але ніколи не переходили до активних дій. В ніч, коли все сталося, ми випивали з друзями, а потім ніби випадково опинилися в спальні. Він роздів нас обох і почав упереміш цілувати. Потім зайнявся сексом зі мною, а вона приєдналася. Мені було незручно щось пропонувати, все ж вони одружені і я не хотіла його засмучувати. В якийсь момент я почала робити їй кунілінгус, поки стояла в позі догі-стайл, потім ми з нею помінялися ролями. Загалом, нічого страшного в ту ніч не сталося, але ми це не обговорювали», — Марина, 32 роки.

«Знайомий одного разу запропонував сходити в свінгер-клуб. Він раніше там бував, а мені було цікаво. Спочатку ми вперше зайнялися сексом — в окремій кімнаті клубу, щоб налаштуватися. Потім могли вибрати собі пару для спільних розваг. Нам запропонували подивитися, але поступово ми обидва залучени в процес. Я запитала у дівчини, чи можна її торкнутися, вона дозволила — і далі все було чудово. Я зайнялася з нею оральним сексом, і в цей момент знайомий вирішив теж отримати задоволення. Все це було дивно і незвично, але мені сподобалося», — Ольга, 26 років.

«У 21 рік я вирішила помандрувати і почала з Лісабона. В хостелі познайомилася з двома чоловіками, ми добряче випили і вирішили продовжити у барі. Потім я почала цілуватися з одним, а потім з іншим, і ми повернулися додому. Я думала, що це навіть добре, адже ми ніколи більше не побачимося! Все почалося в душі, потім перемістилися на підлогу в душовій кімнаті. Все було у воді, включаючи наші речі! Потім я поїхала, але через кілька днів ми випадково зустрілися в іншому місті. Більше, правда, не перетиналися, але світ дійсно, зовсім маленька», — Альбіна, 24 роки.

  Меган Маркл і принц Гаррі повернуться в Лондон в березні на прохання королеви Єлизавети ІІ

«У нас з хлопцем була пара друзів, які часто брали участь в секс-вечірках. І одного разу ми вирішили теж спробувати. Спочатку все йшло добре, поки чоловікам це подобалося і вони були готові робити те, що ми говорили (наприклад, пестили мене удвох). Але коли подруга почала догоджати мого хлопця, я відчула ревнощі і спробувала їх зупинити. У підсумку я зрозуміла, що це розвага для тих, хто не відчуває один до одного сильних почуттів», — Яна, 22 роки.

«Я познайомилася з ним на сайті, слово за слово — він запросив до себе дивитися кіно. Сусід попросився до нас в компанію, ми сміялися і пили, а потім перейшли в одну із спалень. Вони почали роздягати мене, я — їх. Потім був чудовий секс з обома, а потім сусід пішов спати, а ми продовжили», — Ліна, 23 роки.

«У мене був досвід з найкращою подругою і хлопцем, який позбавив мене невинності. Він мене не раз просив про це, і я погодилася. Але нічого толком не вийшло, і я зрозуміла, що такі розваги не по мені», — Єлизавета, 27 років.

«Це був день народження хлопця моєї подруги. Ми відправилися на вечерю в кафе. Ніяких розмов про секс не було! Повернулися до нього додому, а потім вони почали цілуватися і запросили мене приєднатися. Ми вирушили в спальню і зробили, напевно, все, що можна було зробити таким складом. І тут хтось постукав у двері, і я згадала, що у мене є хлопець! Я попросила його піти. Потім її бойфренду стало погано, і ніч закінчилася сконфужено», — Інга, 26 років.

  МОН: Курси з медіаграмотності можуть увійти в базові освітні програми

«У мене був досвід сексу втрьох без чоловіків. Ми спілкувалися у мене вдома, у всіх були хлопці. Потім ми добряче випили і почали грати в „Правду або бажання“. Невдовзі всі були роздягнені, а потім я виявила себе в душі разом з ними! Ми вирішили нічого не казати чоловікам про те, що відбувалося в спальні протягом наступної години. Потім вони поїхали, а ми досі з ніжністю згадуємо цей досвід», — Катя, 29 років.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь