Співачка засвітилася з численними косами і дала поради передплатникам, як правильно проводити вихідний.

Співачка Анна Сєдокова, яка останнім часом привертає багато уваги публіки через роман з молодим латвійським баскетболістом Янісом Тіммой, кардинально змінила імідж. В Instagram артистка виставила знімок, на якому позує в яскравій шубі з незвичайною зачіскою. На голові співачки заплетені широкі і дрібні кіски. Таким фото Сєдокова проілюструвала пост про те, чого не варто робити у вихідний, щоб стати по-справжньому щасливим. Ганна, посилаючись на свій досвід, по пунктах розписала речі, які потрібно виключити з недільної практики, інформує Ukr.Media.

“Як ви думаєте, від чого потрібно відмовитися в неділю?

Сьогодні, в неділю, коли ми залишилися з Гектором і Аліною одні, ми провели дивовижний, теплий день #FamilyFirst

Безумовно, було складно, але ми так підтримували один одного. І я подумала, як же часто наші телефони і робота отруюють життя з близькими людьми.

Отже, ось кілька порад, від чого потрібно відмовитись, щоб стати щасливішими. І не тільки в неділю.

  • Відволікатися на телефон не по темі під час ділових і особистих зустрічей;
  • Включати оповіщення у всіх додатках і соцмережах, відволікаючи себе від більш важливих справ;
  • Думати про життя людей, які ніяк не відносяться до вашого;
  • Плітки;
  • Погоджуватися з ввічливості;
  • Жити минулим і картати себе за помилки. По-перше, прийміть той факт, що це було і пройшло, ви не повернетеся в той час і не зміните вибір. По-друге, якщо настирливі спогади і вони змушують відчувати провину, скажіть собі: «я став(а) мудрішим і більше не повторю такої дурості». Мені це допомагає відволіктися. Ну і по-третє, пам’ятайте, що все на краще, це супер-корисний досвід;
  • Вичікувати ідеальний момент. Можна прочекати все життя, виглядаючи знаки. А вони і так з’являються у твоєму житті кожен раз. Коли ти хочеш щось змінити — це вже знак. Все всередині нас самих, — написала Сєдокова.
  У Львові відкрили виставку херсонських митців

Раніше Ганна вже публікувала фото з новою зачіскою — воно викликало безліч компліментів в Мережі.