Доки співак воліє не коментувати події, що відбуваються в його житті, дівчина відкрито публікує спільні фото.

Досі 53-річний Віктор Павлік вміло приховував зміни, які відбулися в його особистому житті. А їх, як виявилося, сталося чимало. Наприклад, артист, схоже, розлучився зі своєю дружиною і щасливий з новою коханою — зі своїм концертним директором, 25-річною Катериною Репяховою. І хоча сам Віктор Павлік досі воліє не поширюватися про події, що відбуваються в його житті, дівчина відкрито публікує спільні фото, на яких вони з Віктором виглядають не просто колегами, інформує .

Ніжні обійми, зворушливі підписи і статус "заручена" у профілі на сторінці в соцмережі. Схоже, зовсім скоро Віктор Павлік в четвертий раз одружується!

До речі, Віктор Павлик був одружений на танцівниці ансамблю Тернопільської філармонії Ларисі, яка народила йому сина. Пара одного разу вже розлучалася, але в 2012 році вони змогли помиритися і знову оформили шлюб. Але, як виявилося, ненадовго.

З'ясувалося, що стосунки з Катериною у Віктора тривають вже три з половиною роки і досі вони не афішували свій роман. Перший час артист не відходив від своєї дружини, щоб не травмувати сина, який боровся зі страшною хворобою. Але зараз пара живе разом.

"Ми не даємо інтерв'ю на цю тему. Вона для нас все ще дуже особиста. З Ларисою ми розлучилися і зберегли дружні стосунки, я завжди буду вдячний їй за все, буду підтримувати і робити для них з сином все, що в моїх силах. Так життя склалося, що ми зустрілися з Катею і щиро полюбили один одного. Ми хочемо, щоб всі були щасливі", — зазначив Віктор Павлик.

  2 листопада — День пам'яті мученика Артемія: історія, традиції та забобони свята

Катерина також відмовляється коментувати стосунки з артистом, втім, у своїх підписах до загальних фото зі співаком не приховує ніжних почуттів. Приміром, нещодавно дівчина опублікувала знімок з Віктором і своєю мамою, написавши: "найдорожче, що є в моєму житті".