Кім Кардашьян поділилася у своєму Інстаграм фотографіями із зустрічі у Білому домі, але всіх збентежив останній знімок.

Кім Кардашьян поділилася у своєму Інстаграм фотографіями із зустрічі у Білому домі, але всіх збентежив саме останній знімок. На ньому фотомодель сиділа на столі, і багато хто вважав це недоречним з огляду на те, яку тему обговорювали на заході. Задумана зіркою добра справа тепер під загрозою, і все із-за необережного знімка та зв'язків з владою, інформує .

24 червня 2019 року Кім Кардашьян опублікувала у своєму Інстаграм серію фотографій з Білого дому. На знімках вона позує, демонструючи свій модний лук, то виголошує промову, стоячи з президентом США Дональдом Трампом на одній сцені, то просто дивиться на події з залу. Але невдоволення коментаторів викликала остання фотографія: на ній Кім сидить на столі. І багато фанатів вважають це недоцільним, враховуючи статус, в якому вона і потрапила в Білий дім, і тему, яку вона піднімала в пості.

З того часу, як закон про «перший крок» був прийнятий в грудні, я розмовляла з людьми, які щойно вийшли з в'язниці, про те, з якими труднощами вони стикаються. Хоча у мене була можливість допомогти тим, з ким я зустрілася, ще тисячі людей переживають серйозні проблеми. Для мене велика честь брати участь в анонсуванні заходів уряду і приватного сектора щодо створення умов по налагодженню життя для цих чоловіків і жінок, щоб допомогти їм вбудуватися у суспільство після звільнення.

Зустріч у Білому домі відбулася ще 13 червня 2019 року. Тоді сам президент Дональд Трамп представив Кім Кардашьян як спікера і багатообіцяючого юриста.

  Стартував фінал нацвідбору на Євробачення-2020

Я б хотів запросити особливого гостя. Вона не тільки сильна захисниця реформи системи правосуддя, але і просто хороша людина. До того ж, наскільки я чув, вона почала вивчати право. Вона також одна з найбільш успішних представників індустрії розваг і скоро буде не менш успішним юристом. Я знав її батька і можу запевнити: у неї відмінні гени. І Кім, і її чоловік — мої хороші друзі.

І лише через тиждень зірка опублікувала ці фотографії про закулісся зустрічі. Точно не йдеться, чи справді стіл, на який залізла Кім, знаходиться в Білому домі. Але у всякому разі коментатори звернули увагу, що поза явно не підходить для майбутнього юриста.

  • Якщо збираєшся стати юристом, то і поводься відповідно. Потрібно розділяти фотографії в інтернеті та професійну діяльність. З усього цього мені стало ясно, що її б я не найняла своїм адвокатом, тому що вона несерйозно ставиться до роботи.

Хтось зауважив про необхідність отримати освіту для роботи юристом. Очевидно, цей коментатор щиро вірить в Кім.

  • Всім зрозуміло, що ти не повинна цього робити, але тобі просто необхідно одержати вчений ступінь в університеті. Просто тому, що ти можеш стільки зробити для світу, крім контенту для соцмереж.

Багато було сказано про гроші та про те, що Кім просто знаходиться в привілейованому положенні, а всю справжню роботу роблять за неї інші.

  • Настав час похвалити двох темношкірих юристів, які не покладаючи рук працюють, щоб ти могла прибирати їх заслуги… Ти зовсім не Велика Біла Надія…

Деякі особливо негативні та жорсткі коментарі, мабуть, були видалені, але їх приводить у своєму тексті видання .

  • Я твій фанат, але як ти можеш стояти й сидіти поряд з людьми, які тримають в таборах маленьких дітей? Як?
  • Класика: на столі, прямо як Трамп і любить.
  • В дупу Трампа, відписуюся.
  Офіційно: Аліна Гросу виходить заміж

Однак більшість шанувальників все ж підтримали Кім і навіть нічого не сказали про сумнівне фото. Хоча деяких і збентежила зв'язок з Трампом, багато коментаторів бачать це як важливий крок для вирішення актуальних проблем.

  • Кім подає відмінний приклад, як всім нам, демократам, треба поводитися! Не так важливо, у всьому вона згодна з Трампом (хоча вона вже дала зрозуміти, що не в усьому), вона все ж згодна співпрацювати з ним у всьому, в чому вони згодні, — на благо людей. Конгресу є чому повчитися.