Дизайнер поділилася, як дотримується здорового способу життя.

Вікторія розповіла The Guardian’s Weekend, як саме їй вдається тримати себе у відмінній формі. Її день починається о 05:30 ранку, і вже о 6:00 вона встає на бігову доріжку, щоб подолати дистанцію сім кілометрів, інформує Ukr.Media.

«Біг займає у мене 45 хвилин, і це єдиний час за день, коли я дивлюся телевізор: найчастіше боксерські поєдинки або документальні фільми», — говорить Бекхем.

Потім дизайнер йде на персональне тренування з особистим тренером, вони проходять щодня, без вихідних та у будь-який час року: 30 хвилин на ноги, 30 хвилин на руки, потім різного типу планки і вправи. Лише іноді Вікторія переносить тренування, щоб особисто відвезти дітей до школи. За її словами, рутини вона не боїться. Правда, зізнається, що часом змінює домашні тренування на заняття в студії, але тільки для зміни обстановки.

Колись Вікторія збиралася стати веганом і навіть посадила на рослинну дієту всю родину. Але потім відмовилася від цієї ідеї. Зараз її ранковий раціон складається з ложки яблучного оцту натщесерце і зеленого смузі, пластівців або яєчні з копченим лососем на сніданок. Також мама чотирьох дітей приділяє увагу не тільки тілу, але й розуму.

«Медитація — це те, що пробуджує в мені почуття та готує до прекрасного дня. Вона очищає мій розум і народжує безлічі ідей. Це час, коли я не розмовляю по телефону, не розмовляю ні з дітьми, ні з Девідом. Я залишаюся з собою віч-на-віч».