Актриса повернулася до зйомок комедійного серіалу.

Гумористична актриса і учасниця проєкту «Дизель Шоу» Вікторія Булітко привела своїх шанувальників в легкий шок. Дівчина на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала знімок, на якому позує з немовлям на руках, а на її правій руці помітно обручку. Пару їй склав колега Олександр Бережок, який ніжно обіймає Вікторію за плече, інформує Ukr.Media.

Неоднозначну публікацію Булітко підписала: «Ну, нарешті». Більше дівчина нічого не пояснила, а її численні прихильники кинулися гадати, що все це значить. Багатьох знімки з дитиною привели в здивування: чи правда, що протягом усього часу Віка приховувала від публіки такі цікаві подробиці свого життя? Шанувальники також не зрозуміли, чому в парі з Булітко був одружений колега.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Не зрозуміла? Роз’яснювальну бригаду в студію», «Скільки я спала, я одна не доганяю? Як? І взагалі, коли?», «Поясніть, що тут відбувається?», «Вони одружені?», «Розкажіть детальніше будь ласка, що сталося або я чогось не знаю», «Це як розуміти?», «У сенсі?», «Це шок, не розумію», — написали підписники. Виявилося, що Вікторія та Олександр зайняті в зйомках серіалу, де грають щасливу пару і молодих батьків.