Актуальні новини

Вінницька композиторка зібрала у збірку хорові твори подільських композиторів

Напередодні святкування 30-річчя незалежності України  художній керівник і диригент Подільського камерного хору «Леонтович-капела» Ольга Бабошина презентувала унікальне видання – збірку хорових творів «Миттєвості». До неї увійшли найкращі зразки хорового та художнього мистецтва авторів, які народилися або жили і творили на Вінниччині. Тепер опубліковані твори, популярні і невідомі широкому загалу, зможуть виконувати хорові колективи музичних та педагогічних закладів, професійні та аматорські хори.

«Збірка «Миттєвості» рясніє яскравими зразками хорового та художнього мистецтва Вінниччини. Це твори відомих та невідомих композиторів та художників Східного Поділля. Тепер вони доступні для усіх охочих, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Ольга Бабошина. – Дякую всім, хто долучився до її видання, всім художникам, картини яких стали мистецьким доповненням до кожного музичного твору, музикантам, моїм дорогим колегам, які допомогли зібрати унікальні твори у зібрання».
Ольга Бабошина називає книгу 3-D виданням, яке демонструє сучасний, мобільний підхід до пропаганди культурної спадщини українського народу. До деяких творів додаються QR-коди, скануючи їх за допомогою спеціальної програми, кожен може не тільки побачити, але й почути їх виконання хором Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. Книгу видано за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної Ради.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото надані авторкою

  День штурманської служби авіації ЗС України - відзначається 28 лютого

Залишити відповідь