Віра Брежнєва разом з сестрами влаштувала приємний сюрприз мамі у день її 70-річчя. Жінка вперше за п'ять років побачила своїх дочок разом.

У березні Віра виїхала до Італії і повністю занурилася у волонтерство. Зараз же виконавиця зі своїми трьома сестрами влаштувала приємний сюрприз мамі Тамарі в день її 70-річчя, інформує Ukr.Media.

8 червня у мами Брежнєвої Тамари Віталіївни був ювілей — 70-річчя. З цієї нагоди артистка вирішила зібратися з сестрами — Галею і двійнятами Вікою і Настею. У себе в Instagram артистка показала відео, зроблене з сімейної поїздки. Брежнєва зізналася, що вони зробили найкращий подарунок не тільки мамі, але і для себе. З її слів всі вони з’їхалися з різних країн.

“Ми знову разом. Востаннє ми в повному складі збиралися рівно 5 років тому. До того ж був прекрасний привід — день народження нашої мами. Головна цінність завжди була, є і буде — це сім’я. Найкращий подарунок для мами, особливо зараз — це побачити своїх 4-х дочок, нехай всього лише на 24 години. Мама. Галя. Віра. Вика. Настя. 70”, — прокоментувала зірка сімейну зустріч.