Зірка працює над собою, щоб її радувало відображення в дзеркалі.

За час довгої кар’єри в шоу-бізнесі Віра Брежнєва витратила чимало зусиль, щоб виглядати на всі сто. Співачка завела окремий акаунт в Instagram, де докладно розповідає про правильне харчування, б’юті-процедури і заняття спортом, інформує Ukr.Media.

На цей раз Віра Брежнєва вирішила відповісти на питання підписниць. Зірка розповіла, що на сніданок спочатку п’є добавки, які виписав їй лікар. Через годину їсть який-небудь фрукт, наприклад, яблуко.

Віра Брежнєва займається спортом через день. Іноді вона робить проміжки більше, якщо йдуть зйомки. На питання, чи можна виховати в собі силу волі, щоб правильно харчуватися і займатися спортом, Віра Брежнєва відповіла:

«Це неможливо виховати в собі. Можна захотіти бачити красиве відображення в дзеркалі, можна захотіти бути здоровою, захотіти бачити своє тіло доглянутим. Це для мене головний стимул. Подобатися собі»

Співачка повністю виключила цукор зі свого життя. Максимум — кілька разів на рік на дні народження з’їсть шматочок торта. Віра Брежнєва помітила, що зі зникненням цукру в раціоні зникли і прищі на обличчі.

Тягу до солодкого вона поборола так: поступово зменшувала його кількість в продуктах, які їсть. Віра Брежнєва не визнає навіть стевію. Тільки мед і фрукти.

Дочок вона також відучила від солодкого, вірніше, не привчала. Співачка стежила, щоб в батончиках з мюслі не було цукру, а в мармеладі — тільки натуральний сік. Після декількох зривів дівчатка зрозуміли, що не дуже-то й люблять солодке.