Влад і Любов Миколаївна схожі, як дві краплі води.

Український хореограф на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram поділився зворушливим сімейним кадром, показавши батьків. В честь дня народження мами — Любові Миколаївни — Влад опублікував сімейне фото, яке було зроблено під час відпочинку в Греції. У публікації хореограф привітав маму зі святом, а підписники зазначили: Влад і Любов Миколаївна схожі, як дві краплі води, інформує Ukr.Media.

У своєму блозі Влад показав фотографію батьків. Він зворушливо привітав свою маму з днем народження, зазначивши, що її коліна він вилікує любов’ю. «Мамусю, з Днем Народження!!! Коліна вилікуємо любов’ю!», — підписав публікацію хореограф. На знімку він зображений з радісними батьками, під час їхнього спільного відпочинку на мальовничому острові Кріт. Шанувальники приєдналися до привітань, засипавши Любов Миколаївну компліментами.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Схоже, сімейні цінності для Влада понад усе. Нещодавно він відвіз свою дружину Лілію відпочити в Буковель. Зворушливим сімейним відео Влад також поділився у своєму блозі, показавши, як він з дружиною неспішно прогулявся по старовинному місту Львів.

«Нарешті вийшло просто погуляти по місту Львів, а не як завжди «галопом по роботах». Скоро будуть кльові фото», — написав хореограф.