Ната Жижченко грає новонародженому синові на сопілці.

14 травня, вокалістка електро-фольк-гурту ONUKA Ната Жижченко і саунд-продюсер і лідер групи The Maneken Євген Філатов повідомили про народження первістка — сина Олександра, інформує Ukr.Media.

Новоспечені зіркові батьки не приховують малюка від громадськості, однак на їх сторінках у соцмережах рідко з’являються кадри з сином. Але днями Жижченко вирішила зробити виключення і поділилася домашнім відео.

Так, на сторінці артистки в Instagram з’явився ролик, де вона одночасно грала на сопілці та й ногою хитала колиску з дитиною. Ната постала перед камерою в чорному вільному платті і без макіяжу.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

В описі до публікації ONUKA анонсувала вихід свіжого треку, уривок якого можна почути на відео. Зірка зізналася, що нова пісня відображає її внутрішній стан після народження Сашка.

“Серед останніх релізів давно не було пісні, яка настільки точно б відображала мій внутрішній стан і звучала в унісон з тим, що переповнює мене зсередини. Цей трек — відверта та чесна сповідь; інтимна історія, яку ми створювали усією сім‘єю — чималий внесок зробив і Сашко. Записуємо фінальні партії і незабаром представимо вашій увазі нашу нову музичну місцину. Де вдома. Де затишно. Де тихо, тепло, темно”, — написала Ната Жижченко.