Щастю 6 років!

Український хореограф Влад Яма відсвяткував шестиріччя з дня весілля зі своєю дружиною Лілією. На честь цієї знаменної дати шоумен на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікував кілька фотографій, які були зроблені під час невеликої сімейної відпустки на Азовському морі. Влад і Лілія взяли участь у романтичній фотосесії, поставши перед шанувальниками в повітряних образах, інформує Ukr.Media.

Влад поділився кадрами, на яких позує з дружиною. Для морської фотосесії Лілія приміряла бежеву сукню з фатину, а Влад позував у білій сорочці і в темних брюках. У публікації хореограф розповів, що його зірковій родині виповнилося шість років. “Таю надії, що на “чавунне весілля” можна і без матеріальних подарунків. Офіційному щастю сьогодні шість років!..”, — написав Яма в публікації. Шанувальники засипали пару компліментами і привітаннями.

Потрібно нагадати, що Влад і Лілія познайомилися на вечірці в нічному клубі. Тоді хореограф з першого погляду закохався в дівчину, і став активно залицятися. Потім молоді люди зіграли весілля, в родині сталося поповнення — Лілія народила довгоочікуваного сина Леона.