Влад Міцкевич виклав докази свого роману з Олею Поляковою. Чоловік стверджує, що зустрічався із артисткою протягом року.

Відомий блогер TikTok та екс-учасник шоу «Майстер Шеф» Владислав Міцкевич викликав шок, заявивши про стосунки зі співачкою Олею Поляковою. Чоловік стверджує, що зустрічався із артисткою протягом року, інформує Ukr.Media.

Вночі на своїй сторінці в Instagram Міцкевич виклав загадкові сторіси, які, ймовірно, підтверджують роман з артисткою. Блогер, який разом із Поляковою співпрацював у кулінарному проєкті «Він готує, вона керує», заявив, що вони разом прожили пів року в одній квартирі та показав місце, де вони нібито жили.

Влад Міцкевич виклав докази свого роману з Олею Поляковою. Чоловік стверджує, що зустрічався із артисткою протягом року.

«Я маю контракт, можу показати. Вона часто знімала сторіс саме звідси. Для вас це було таємницею. Вона прийшла по свої речі, вона пішла з нашого будинку. Це таке підтвердження наших відносин», — сказав Міцкевич, викидаючи з вікна туфлі, які належали Поляковій.

Також він виклав кілька фото, на яких він обіймається та цілується з артисткою. Втім, уранці всі сторіси, що стосуються роману з Поляковою, були видалені.

Блогер і пліткар Богдан Беспалов поспішив звернутися до Міцкевича за коментарем, щоб роз’яснити ситуацію. Той коротко відповів, що йому «шкода туфлі». Оля Полякова поки що не прокоментувала поведінку свого колишнього колеги.