Співак показав шанувальникам, як його дружина грається з їхнім маленьким сином. Регіна дала Майклу приміряти стильні окуляри.

34-річний Влад Топалов порадував шанувальників новою фотографією своєї сім’ї. Співак назвав дружину і сина своєю бандою, інформує Ukr.Media.

Топалов запевняє, що він щасливий в ролі батька. Народження сина Майкла перевернуло його життя. Тепер він насолоджується кожною хвилиною, проведеною з сім’єю. Сьогодні співак поділився позитивним кадром дружини Регіни Тодоренко та їхнього малюка.

Влад зобразив момент, коли Регіна одягла сину темні окуляри. Хлопчик у сірих повзунках із зображенням пінгвінів уважно дивився на маму. «Моя банда! Моя любов! Моя душа! Моя зграя! Моїїїї! Мої солодкі жопки!» — із гумором написав молодий батько в Instagram.

Шанувальники відзначили, що Майкл помітно підріс. «Такий класний малюк! Вже такий великий!», «Приємно дивитися на вашу сім’ю», «Скільки мімішності, як же приємно бачити такі пости», «Майкл росте як на дріжджах, красунчик!» — прокоментували кадр шанувальники.

Нещодавно Регіна розповіла, як їм із Владом було непросто знайти хорошу няню для Майкла. Подружжю траплялися жінки, які поводилися з дитиною, як із овочем, або зовсім відмовлялися займатися малюком у присутності батьків.