Актуальні новини

Вокалістка групи Freedom Jazz народила

Солістка Freedom Jazz Анастасія Малега стала мамою.

Солістка Freedom Jazz Анастасія Малега стала мамою.

Учасниця українського тріо Freedom Jazz, який брав участь у Нацвідборі на "Євробачення-2019", 2 квітня народила первістка.

Багатьом запам'ятався яскравий виступ української групи Freedom Jazz на Нацвідборі на "Євробачення-2019"! Адже однією з його родзинок було те, що солістка групи – Анастасія Малега – виступала на восьмому місяці вагітності! Після завершення конкурсу дівчина повідомила, що йде в декрет, інформує .

У вівторок, 2 квітня, вона нарешті народила дитинку.

Цією радісною новиною поділилися на офіційній сторінці колективу в соцмережі Facebook.

"Ми такі щасливі! Нарешті сталося прекрасна і радісна подія! 2 квітня наша Анастасія Малега народила на світ чудового Купідончика! Який, подивившись їй в очі, запитав: "Мамо, так ми їдемо на Євробачення, чи ні?)""

Малюка "охрестили" Купідончіком так як саме таку назву мала конкурсна пісня Freedom Jazz на Нацвідборі. Учасниці колективу казали, що якби перемогли, то могли б виступити на "Євробаченні" з дитиною на руках, віддавши йому роль Купідончика з крильцями.

Freedom Jazz – єдиний в Україні джаз-бенд, до складу якого входять тільки дівчата. Авторкою проекту є Олена Коляденко. Колектив існує з 2008 року. У Нацвідборі на "Євробачення-2019" група Freedom Jazz брала участь з піснею "Cupidon". Колектив посів друге місце у Нацвідборі.

Вокалістка групи Freedom Jazz народила.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Олександра Кучеренко опублікувала фотографію, на якій позує в зеленому костюмі з еко-шкіри

Залишити відповідь