Шоумен дав коментар з цього приводу.

На жаль, ніщо не вічне. І розпадаються навіть найміцніші пари. Після хвилі чуток з’явився офіційний коментар: Володимир Остапчук розлучається з дружиною, проживши у шлюбі 12 років, інформує Ukr.Media.

Вчора у ЗМІ була опублікована новина про те, що Володимир Остапчук та Олена Войченко розлучаються. Причому подав до суду шоумен. На сайті Подільського районного суду з’явилася заява Володимира Остапчука від 22 жовтня.

Зазначимо, що пара одружилася у 2007 році. Разом вони виховують 6-річну дочку Емілію та однорічного сина Евана-Олександра. Ще зовсім недавно вони позували на обкладинці журналу і виглядали абсолютно щасливими. Але, очевидно, їх шляхи розійшлися.

Володимир і Олена дали коментар про ситуацію.

“У мережі з’явилася інформація про наше розлучення. Так, це правда. Життя непередбачуване і так трапляється. Щиро сказати, ми не хочемо виносити наші особисті взаємини на загальний огляд. Ми особливо трепетно оберігаємо наш особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей. Між нами роки міцних відносин і дружби, підтримки та партнерства, спільних подорожей, життя на дві країни, що далеко не легко, і багато іншого. Час, який ми провели разом, ми згадуємо з вдячністю, а в майбутнє дивимося по-новому. Поки це все, що ми хочемо сказати, та просимо з повагою ставитися до нашого рішення і до цієї ситуації.”

Поки що доводиться лише гадати про причини розставання пари.