Чи вдалося помиритися ведучим.

Леся Нікітюк сильно образилася на Олександра Педана з-за жорстокого розіграшу. Тепер же з’явилися подробиці пранка і відповідна реакція Лесі Іванівни, інформує Ukr.Media.

24 жовтня, команда “Педан може” спробувала розіграти Леді Ле, але все пішло не за планом… Розіграш починався, як безневинний жарт. Рано вранці Леся Нікітюк вийшла з дому і попрямувала до своєї машини, щоб поїхати на знімальний майданчик третього сезону шоу “Хто проти блондинок?”. На парковці ведуча побачила двох чоловіків: вони розпивали алкоголь, розклавши закуску на капоті її автомобіля, і відмовлялися поступатися дорогою.

Леся Нікітюк була в піднесеному настрої та навіть записувала Instagram-stories, сміючись над тим, що відбувається навколо. Але справа отримала несподіваний оборот. Ведуча Нового каналу так злякалася і перенервувала, що їй довелося викликати швидку допомогу.

Коли дівчина трохи заспокоїлася, вона записала невелике відеозвернення в Instagram. Леся Нікітюк заявила, що припиняє будь-яке спілкування з Олександром Педаном і відписується від нього в соціальних мережах. Що сталося під час розіграшу, і чим закінчилася сварка телеведучих, розбирався Новий канал.

Ось що розповів Олександр Педан:

“За сценарієм, я мав вискочити в найемоційніший момент з кульками та з криками “Лесюня, сюрприз!” Але коли Леся забилася в куток і почала плакати, я зрозумів, що щось не так, — розповів Саша Педан. — Підійшов до неї, обняв, а у неї істерика, вона ридає ридма. Перша думка: “Може, грає?” А ні! Леся навіть зі мною не поговорила, розгорнулася, сіла в машину і поїхала. Я ще переживав, як вона в такому стані на зйомки доїде — у неї ж і руки трусились, і сама була засмикана.

  Барі Алібасов вважає, що його хотіли вбити

Насправді ми не очікували такої реакції. Коли я придумав розіграш, думав, що Леся розкусить нас на першій хвилині. Адже вона давно в шоу-бізнесі, шарить у знімальному процесі, знає, на що звертати увагу. До того ж, буквально за кілька днів до цього вона мені зателефонувала зі словами: “Мене тут до президента запрошують у гості. Що, хотіли мене розвести? Не вийшло!” А ми були ні причому, її реально запрошували. Розумієте? Вона була готова до того, що ми розіграємо, підозрювала щось.

Тому ми придумали багатоходову ситуацію, щоб навіть якщо Леся розкусить нас спочатку, вона не була готова до другої частини. Розіграш у розіграші. І вона реально злякалася того, що відбувалося! А там, звичайно, була жесть — не буду зараз розкривати всі деталі, побачите на YouTube-каналі “Педан може”.

Але повторюся, що такої реакції ми не очікували. Коли Леся побачила зброю, у неї просто впала планка. У неї реально почалася істерика, вона дзвонила до поліції, кричала в трубку, тому що черговий не міг зрозуміти, де вона знаходиться.”

Команда “Педан може” ґрунтовно підготувалися до розіграшу, вони домовилися з правоохоронними органами, проговорили всі деталі.

“Розіграш розіграшем, а такі речі не можна робити просто так, — коментує Педан Новому каналу. — Ми заздалегідь домовилися з поліцією, попередили, що відбуватиметься. Хоч ми і знімаємо розіграші, розуміємо всю серйозність ситуації. Тому зброя була несправжньою, а поліцію — попереджено.”

Коли команда “Педан може” закінчила всі паперові справи з поліцейськими, Олександр Педан спробував зв’язатися з Лесею Нікітюк. Він хотів поговорити з нею, пояснити ситуацію і вибачитися особисто. Але ведуча скидала його дзвінки.

  Руслана Писанка розповіла про складнощі схуднення

“Я думав, що Леся заспокоїться, і ми зможемо поговорити, — каже Олександр. — Але вона почала викладати Instagram-stories, в яких обзивала мене, казала, що відписується і закликала своїх фанів робити те ж саме. Неприємно, звичайно, але я розумів, що Леся на емоціях. А коли я побачив, що поруч з нею лікарі знаходяться, відпоюють її корвалолом і валеріаною, стало страшно… Всі ці підписки/відписки — повна фігня. Головне, щоб зі здоров’ям все було добре.”

Так і не додзвонившись до Лесі Никтюк, Саша Педан вирішив приїхати до неї та будь-якою ціною вимолити прощення. До того моменту ведуча вже перебувала на знімальному майданчику шоу “Хто проти блондинок?”. Попри те, що стан у неї був все ще нервовий, генеральний прогін програми ніхто не відміняв.

Саша Педан з’явився в павільйоні з величезним букетом червоних троянд і відразу ж відправився до Лесі. Коли вона побачила його, знову розплакалася. Саша благав пробачити його, пояснював, що у нього не було поганих намірів, але Леді Ле була непохитна. У якийсь момент Педан повірив, що його дружбі з Никитюк прийшов кінець…

“Правда, я тебе дуже ціную, але після того, що сталося, спілкуватися з тобою я не хочу! — сказала Педану заплакана Никитюк. — У мене серйозний стрес. Я тобі клянуся, мені було реально страшно. Ти перегнув палицю. Коли з’явилася зброя, коли черговий поліції почав мене доводити по телефону…. Я дуже сильно злякалася, і максимально зробила все для того, щоб злякався ти! Це мій психологічний розіграш!”

Поки Саша Педан переварював сказані йому слова, Леся Нікітюк реготала в голос. Трохи заспокоївшись, Леся обняла свою тепер уже “жертву”, і попросила помічників винести Педану повітряні кульки.

  Катерина Кухар продемонструвала красивий образ медсестри з серіалу "Сестра Ретчед"

“Твоя команда витратила цілий бюджет, щоб розіграти мене, — підсумувала Леся Нікітюк, сміючись. — А мені знадобилося всього 17 гривень. Так вам і треба!”

На цій радісній ноті Саша Педан та Леся Нікітюк розлучилися: Леся повернулася до знімального процесу шоу “Хто проти блондинок?”, а Сашко вирушив у своїх справах.

“Більше ніколи не буду розігрувати Лесю Никитюк, — заявив Педан, коли вийшов з павільйону. — І я нікому не радив би розігрувати її. Це небезпечно!”