Він чудовий татко!

Телеведучий Володимир Остапчук не так давно розлучився зі своєю дружиною Оленою Войченко, яка народила йому двох дітей: старшу дочку Емілію і молодшого сина Евана. Беручи участь у танцювальному шоу «Танці з зірками», Володимир приголомшив своїх шанувальників: вони з дружиною вирішили розлучитися. Тоді багато говорили, що це через його партнерку по танцях Ілону Гвоздьову, але чутки не підтвердилися. Ілона всіляко підтримує тепер екс-дружину Остапчука, вони спілкуються, як хороші знайомі. Володимир же намагається підтримувати стосунки зі своїми дітьми, інформує Ukr.Media.

Нещодавно чоловік опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі фотографії з молодшим синочком Еваном, якому в березні цього року виповниться два роки. Володимир тримає хлопчика на руках. А малюк радісно посміхається, тримаючи в руках різдвяний пряник.

«Мій солодкий бубик», — написав Остапчук під зворушливим постом.

«Гарненький хлопчик, два хлопчика», «Заради такого бубика потрібно зберегти сім’ю», «Весь у тата, бажаю більше часу проводити з сином!», «Дітки на дружину схожі, причому дуже!», «Дуже схожий на тата», «Малюк красень на всіх фото», — пишуть підписники.