В ефірі танцювального проєкту Остапчук підтвердив розлучення і розповів про свої стосунки з родиною.

Минулого тижня в мережі з’явилися чутки про те, що Володимир Остапчук розлучається зі своєю дружиною Оленою через 12 років шлюбу. Телеведучий практично відразу підтвердив інформацію, однак подробицями поділився лише через кілька днів, інформує Ukr.Media.

«Я не міг не поділитися з вами тим, що відбувається в моєму житті. Сьогоднішній ефір про страхи, і в щоденнику я розповів, що я завжди боявся невідомості. Особливо у світлі останніх подій. Головний урок, який я виніс на сьогодні — це цінувати життєвий досвід. Я шалено вдячний і щасливий за ті 15 років, які були у нас з Оленою. Як я говорив раніше, підтримка, любов і жіночне, але міцне плече, весь цей час допомагали мені впевнено йти вперед, а діти завжди були стимулом. Спасибі за мудрість і терпіння. Але прийшов час йти далі по-новому», — написав Володимир у своєму Instagram-акаунті.

Олена, у свою чергу, також прокоментувала розлучення.

«На жаль, життя — непередбачувана штука, і в моєму відбулися незаплановані мною зміни. Знаю, що нові виклики зроблять мене сильніше і краще. Я щаслива, що прожила 15 років, люблячи і даруючи свою любов. Починаючи від студентства в невеликому містечку, не маючи нічого, крім любові і один одного, роботи вчителями, постановки загальних цілей, які призвели до переїзду в столицю, успіху в кар’єрі, життя на дві країни, заради дітей і прагнень пізнавати світ. Я рада, що змогла роками підтримувати, допомагати, радити, бути надійним, вірним партнером і пройти цей шлях гідно, пліч-о-пліч. Ціную цей життєвий досвід, адже кожен мій день був наповнений абсолютно різними панелями фарб. Цей період був як американські гірки. Але головне — це те, ким ми стали сьогодні, і чого досягли разом», — написала вона у своєму мікроблозі.

  Українці очолили рейтинг найбільш сексуальних націй