Анна Різатдінова розповіла, чому ледь не зомліла на шоу.

Останній ефір шоу «Танці з зірками» вийшов дуже і дуже несподіваним: крім того, що глядачі залишилися незадоволені однією з пар, що залишилася, так ще і гімнастці Анні Різатдіновій стало погано прямо в прямому ефірі! Що ж трапилося?

Анна Різатдінова відкрила завісу таємниці над своїм самопочуттям і розповіла, чому їй стало погано на шоу «Танці з зірками», інформує Ukr.Media.

Нагадаємо, що під час десятого ефіру «Танців» гімнастка і одна з учасниць Анна Різатдінова мало не втратила свідомість, поки судді коментували їх з партнером танець. Дівчина ледь трималася на ногах, а потім буквально звалилася на свого партнера, Олександра Прохорова.

Ведучий шоу Юрій Горбунов тут же перервав ефір на рекламу, а після повернення пояснив, що у гімнастки різко підскочив тиск, з нормального до 210! Журі довелося виставляти оцінки без присутності Анни. Пізніше, у своєму блозі, Анна розповіла, що ж з нею сталося. «Ефір був дуже складним, і підготовка номера була вкрай складною. Одним з найскладніших тижнів був саме цей, тому що вибрали складну тему — класику балету. Я перший раз в житті стала на пуанти. Я дуже вдячна вам за те, що ми йдемо далі», — розповіла шанувальникам спортсменка.

Зараз Анна Різатдінова відчуває себе вже набагато краще, так що шанувальники можуть не турбуватися.