Шоумен розповів про роман з Христиною.

Володимир Остапчук офіційно підтвердив відносини зі своєю новою коханою, нотаріусом Христиною Гірник. Шоумен розповів, як вони познайомилися, і опублікував спільне фото з дівчиною, інформує Ukr.Media.

На сторінці Володимира в Instagram з’явився пост, в якому він поділився історією своєї любові. На знімку Остапчук зображений разом з Крістіною в Парижі.

Знайомтеся, моя Христина. Коли всі пристрасті вщухли, я вирішив, що нарешті настав час поділитися своїм щастям і познайомити вас з моєю коханою. Як багато з вас вже знають, наше перше знайомство сталося ще в кінці серпня, на весіллі в Італії, де я працював ведучим, а Христина була гостею — подружкою нареченої. Згадуючи зараз той день, навіть не розумію, як я відразу не помітив її, не звернув на неї увагу — красиву, шалено талановиту, щиру та дивну. Та й вона, зізнатися, теж на мене. Ми поспілкувалися і пропали… на якийсь час, — написав Володимир.

Вони не бачилися з Христиною деякий час, поки доля не звела їх знову на проєкті “Танці з зірками”, куди дівчина прийшла підтримати свого друга. Після цієї зустрічі між ними промайнула іскра, а незабаром зав’язався роман.

Були тижня листувань, дружнє спілкування, перше побачення, наш Париж і…. Решту ми зберігаємо для себе, — додав артист.