Дівчині вдалося обігнати зірок світового масштабу.

Американська співачка та автор пісень Біллі Айлиш побила черговий рекорд. Пісня “Bad Guy” стала найбільш продаваним світовим синглом 2019 го року, інформує Ukr.Media.

Міжнародна асоціація виробників фонограм (IFPI) назвала найпопулярніші сингли 2019 року. Як повідомляється, трек підлітка набрав 19,5 мільйона продажів за рахунок постійних завантажень і потокової передачі відео і аудіо. “Bad Guy” був п’ятим синглом дебютного альбому співачки під назвою “When We All fell Asleep, Where Do We Go?”.

18-річній дівчині вдалося обігнати Джастіна Бібера і Еда Ширана, посівши перше місце в щорічній таблиці кращих світових синглів IFPI. Тепер співачка знаходиться нарівні з Леді Гагою і Аріаною Гранде.

“Біллі Айлиш підкорила світ своїм неймовірним голосом і звучанням, які кидають виклик жанру, — сказала виконавчий директор IFPI Френсіс Мур. — Вона також є художницею, яка зачіпає важливі питання, такі як психічне здоров’я, у своїх текстах, які явно мають попит у її шанувальників у всьому світі”.

Друге місце дісталося “Old Town Road” Lil Nas X (18,4 млн копій).

Замикає трійку лідерів — “Senorita” Шона Мендеса і Каміли Кабельо (16,1 млн).

Також у топ-10 увійшли “Sunflower” Post Malone і Swae Lee (13,4 млн), “7 Rings” Аріана Гранде (13,3 млн), “Dance Monkey” Tones and I (11,4 млн), “I don’t Care” Еда Ширана і Джастіна Бібера (10,3 млн), “Shallow” Леді Гаги і Бредлі Купера (10,2 млн), “Someone You Loved” Льюїса Капальді (9,1 млн) і “Without Me” Halsey (9,1 млн).