Актуальні новини

Всесвітній день соціальної справедливості — 20 лютого

У святкуванні Всесвітнього дня соціальної справедливості беруть участь багато мільйонів мешканців більшості держав планети.

Запровадження соціальної справедливості люди мріяли з моменту виникнення цивілізації. Рівні можливості для всіх, що живуть на Землі. Це не один з популістських гасел. Прагнення подібного роду корениться глибоко в самій природі нашого виду. В різні часи, в різних формах багато людей намагалися втілити ці ідеї у реальність. На жаль, досі ми досить далекі від цієї заповітної мети. І зрозуміло, чому ініціатива про заснування Всесвітнього дня соціальної справедливості була так палко підтримана людьми всієї планети – адже це ще один крок до рівноправності, інформує .

Історія

Ідея заснування цього свята на міжнародному рівні назрівала давно. І коли в 1995 році на зустрічі керівників провідних держав світу, що проходила в данській столиці, вона була озвучена, то відразу ж отримала серйозну підтримку. Однак пройшли довгих 12 років, поки в 2007 році на Генеральній Асамблеї ООН про створення нового свята було оголошено офіційно, для чого була прийнята спеціальна резолюція. Сталася ця подія 18 грудня. Ініціатором в даному випадку виступила Республіка Киргизстан.

В резолюції була не тільки оголошена дата зустрічі нового свята, але і вперше на такому рівні сформульовано принципи соціальної справедливості, які всі країни – члени ООН зобов'язалися суворо дотримуватися і втілювати в життя. Цілі проведення нового свята, в реальності відзначаються не з моменту заснування, а з 2009 року:

  • викорінення бідності;
  • гідна праця для всіх;
  • повне рівноправ'я всіх людей;
  • встановлення добробут.

Традиції

20 лютого у святкуванні Всесвітнього дня соціальної справедливості беруть участь багато мільйонів мешканців більшості держав планети. Всі, хто активно або пасивно протидіє суспільній несправедливості і всім її проявам. Це:

  • члени громадських організацій та благодійних фондів;
  • працівники соціальних та державних установ;
  • юристи;
  • активісти профспілок і багато інших.сам
  Через шалений попит Віктор Винник та гурт «МЕРІ» дадуть додатковий концерт 14 лютого

Цього дня по всій планеті читаються різні просвітницького характеру лекції, проводяться тематичні семінари і конференції, збирають кошти на допомогу бідним. Чиновники читають доповіді відповідної тематики, публікуються звіти про хід виконання урядових програм і матеріали, що висвітлюють життя різних верств населення, вносяться нові законопроекти по темі свята.

Залишити відповідь