Актуальні новини

Всесвітній день вечірки – відзначають 3 квітня

Це свято допомагає відволіктися від будь-яких проблем, забути хоч на час всі неприємні моменти в житті і витратити час з користю і задоволенням.

Це свято допомагає відволіктися від будь-яких проблем, забути хоч на час всі неприємні моменти в житті і витратити час з користю і задоволенням.

Вечірка у молоді або урочистий масовий захід у дорослих, зустріч співробітників, з метою розслабитися і поспілкуватися або родичів, з приводу святкування дня народження або річниці якої-небудь події – всі ці заходи об'єднує те, що люди збираються з доброї волі разом, проводять час, спілкуючись, граючи або займаючись спільною діяльністю. Подібні зустрічі властиві людям будь-якого віку, адже людина – соціальна, а значить спілкування з собі подібними – це одна з головних умов її щасливого життя, інформує .

3 квітня весь світ відзначає день вечірки. Це свято з'явилося після виходу роману Ванни Бонта «Політ». У фантастичному романі відлік часу йшов у зворотному порядку, і прагнув до 3 квітня 2000 року. У цей день, за задумом, повинне було відбутися всесвітнє свято – мета якого була запобігти війні, об'єднати людство і подружити його.

Взагалі, якщо замислитися – свято і дружнє проведення часу – завжди можна розглядати як альтернативу війні. На організацію паті (а адже англійською мовою вечірка називається словом «party») суспільство витрачає енергію, однак ця енергія направлена ​​в мирне русло і приносить радість. До речі, Міжнародний день вечірки більш відомий у всьому світі як Party Day або ж P-Day. 3 квітня в Європі або ж в Америці обов'язково влаштовують вечірки повсюдно – і великі, для великої кількості народу і невеликі – для близьких людей або ж у колі сім'ї.

Це свято і правда допомагає відволіктися від будь-яких проблем, забути хоч на час всі неприємні моменти в житті і витратити час з користю і задоволенням, в розслабленому веселому і привітному стані.

  Зірка "Форсажу" Двейн Джонсон зіграв весілля на Гаваях

День вечірок поступово стає популярним і серед нашого суспільства – люди влаштовують для себе і своїх друзів веселощі, радіють життю і проведенню разом захоплюючих годин. До речі, подібний захід також може стати прекрасним приводом відірватися від екранів комп'ютерів і насолодитися спілкуванням з людьми вживу. Прийдіть до кого-небудь в гості або запрошуйте до себе друзів, а може зустріньтеся з друзями в кафе чи в парку – словом, влаштуйте собі свято, вечірку, зустріч друзів. Відпочиньте від внутрішніх і зовнішніх переживань і проблем і насолоджуйтеся суспільством приємних Вам людей.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь