На честь річниці закохані відправились у романтичну подорож.

Український шоумен Володимир Остапчук після року стосунків зі своєю коханою Христиною Гірник зробив їй пропозицію. І дівчина, за сценарієм зі щасливим кінцем, відповіла згодою. Про те, що їх заручини відбулися, Володимир і Христина розповіли на своїх сторінках в Instagram, інформує Ukr.Media.

Телеведучий зробив пропозицію своїй дівчині 19 серпня. На честь річниці Гірник вирішила зробити сюрприз своєму обранцеві, купивши квитки у Стамбул. А Володимир у цей момент готував свій сюрприз.

Під час морської прогулянки Остапчук зробив пропозицію руки і серця своїй коханій, і та відповіла «так». В якості обручки телеведучий подарував Христині кільце Tiffany з діамантом. Цікаво, що знайомство Володимира і Христини відбулося рівно рік тому на весіллі в Італії. Там Остапчук був у ролі ведучого, а Гірник — подруги нареченої.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Роман стрімко розвивався: через місяць після першої зустрічі закохані вже були в Парижі, а восени вони вирушили до Туреччини святкувати день народження. З травня поточного року пара з’їхалася. Для шоумена це буде другий шлюб, від першої дружини Олени Войченко в Остапчука є двоє дітей.