Актуальні новини

Всі діти сімейства Бекхем страждають від захворювання, яке передається у спадок

З хворобою яка передається спадково, зіткнулися діти однієї з найзнаменитіших пар шоу-бізнесу.

Всі діти сімейства Бекхем страждають від захворювання, яке передається у спадок. З хворобою яка передається спадково, зіткнулися діти однієї з найзнаменитіших пар шоу-бізнесу.

Відомо, що деякі хвороби передаються спадково. З подібною спадковою хворобою зіткнулися діти однієї з найзнаменитіших пар шоу-бізнесу Вікторії і Девіда Бекхем, інформує .

У співачки і футболіста четверо дітей: Бруклін, Ромео, Круз і Харпер. Всі вони успадкували від своєї зіркової мами нейрологічне захворювання – дислексію. У них виникають проблеми з оволодінням навичок читання, з грамотністю, арифметикою та підтриманням уваги, а також моторикою і координацією. Бруклін Бекхем вже намагався отримати вищу освіту. Однак через дислексію перед початком другого семестру він змушений був кинути навчання.

В принципі, Вікторії це захворювання не завадило досягти успіху в кар'єрі. Так, діти подружжя Бекхем навряд чи зможуть стати відомими вченими. Однак є безліч інших професій, де діти з дислексією зможуть себе реалізувати.

Так, той же Бруклін вирішив стати фотографом. Його брат Ромео захоплюється тенісом. Наймолодший із братів – Круз – цікавиться танцями і музикою. А єдина донька Харпер готує татові смачні сніданки.

Крім Вікторії і молодших Бекхемів від цього захворювання страждають такі голлівудські знаменитості, як Стівен Спілберг, Дженніфер Еністон, Том Круз, Орландо Блум та інші.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Хрещення малюка: яких головних правил потрібно дотримуватися

Залишити відповідь