Актуальні новини

Не через зраду: Кеті Топурія зізналася, чому розійшлася з Гуфом

За словами співачки, вона розійшлася з Гуфом не через його зради.

Не через зраду: Кеті Топурія зізналася, чому розійшлася з Гуфом. За словами співачки, вона розійшлася з Гуфом не через його зради.

Розлучення Кеті Топурії і Гуфа в минулому році стало несподіванкою для всіх шанувальників. Адже протягом усього часу пара демонструвала ідилію у відносинах. Однак, як виявилося, репер зраджував співачці з 18-річною прихильницею. Примітно, що Гуф досі не втрачає надії повернути Кеті. У своєму Instagram артист публікує зворушливі архівні фотографії з екс-коханою, а його фанати навіть запустили флешмоб #КетиВернись, інформує .

Однак, схоже, сама Топурія повертатися до невірного бойфренду не має наміру. Днями співачка дала відверте інтерв'ю у шоу "Маша запитає", в якому вперше заговорила про розставання з Гуфом. За словами Кеті, причиною є зовсім не зрада.

"Не тому, як все показали й розповіли. Я не стала коментувати, тому що особисте повинно залишатися особистим. Чому ми розійшлися? Тому що у нас дуже різний спосіб життя. Як ми не намагалися зробити щось загальне, у нас не вийшло. На жаль, не вийшло. Але любила я його дуже сильно", – каже Кеті.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  30 грудня – день Данила Зимовказівника: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь