Відома продюсер розповіла про шлях артиста до успіху.

Популярна продюсер Нателла Крапівіна дала інтерв’ю російській ведучій Ксенії Собчак, в якому розповіла про те, як Дмитро Монатік змінив свою зовнішність заради кар’єри.

Так, в ютуб шоу “О бережно, Собчак!” Нателла розповіла, що її тато Вагіф Алієв надав допомогу Монатіку на початку його кар’єри, після чого його популярність різко пішла вгору. Про вчинок батька Крапівіна дізналася недавно, інформує Ukr.Media.

Виявляється, на зорі своєї кар’єри Монатік виступав на приватному заході, який організував Алієв. Після виступу він підійшов до Монатіка, віддав йому десять тисяч доларів і сказав: “зроби зуби”. Потім сам виконавець розповів Нателлі, що зробив свою голлівудську посмішку завдяки її батькові, і зазначив, що після цього його кар’єра пішла вгору.

Правда, такі заяви Крапівіної не на жарт розлютили користувачів мережі. Багато хто став негативно висловлюватися в її бік, відзначивши: “Дмитро — талановита людина, і його посмішка тут ні до чого”, “100% вся справа в зубах… якби не зуби то взагалі б не злетів”, “навіщо таку маячню говорити? Він же не подарував ці гроші. А заплатив за виступ”, — пишуть фоловери.