Актуальні новини

Українська режисерка отримала нагороду Каннського фестивалю

Українська режисерка Єлизавета Письмак, яка навчається у Польській національній школі кіно, телебачення і театру ім. Леона Шиллера (м. Лодзь), отримала другу премію міжнародної студентської конкурсної програми Cinéfondation 2020 Каннського кінофестивалю.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1509835 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1509835{ margin: 0!important; } }

Короткометражна анімаційна робота 23-річної режисерки з Чернігова «Ja i moja gruba dupa» («Я та моя товста дупа») опинилась серед 17 фільмів, відібраних із 1952 робіт, отриманих фестивалем від кіношкіл-учасниць програми та отримала не лише відзнаку, але й грошовий приз у розмірі понад 11 тис. євро.

Журі та лауреати конкурсу Cinéfondation

Нагадаємо, що Каннський кінофестиваль мав відбутись у травні, проте через пандемію коронавірусної інфекції його було скасовано.

З 27 по 29 жовтня організатори фестивалю спільно із мерією Канн вирішили провести символічні кінопокази у традиційному фестивальному залі Люм’єр на бульварі Круазетт. Окрім показів чотирьох фільмів з офіційного відбору фестивалю, що не відбувся, пройшов конкурс короткометражних фільмів та Cinéfondation.

  KMW на ОМКФ: спікери Ванкуверської кіношколи – про препродакшн для серіалів та розробку персонажів "Чорнобиля"

Залишити відповідь