Хто справжня обраниця артиста.

У мережі з’явилася інформація, хто насправді є дівчиною співака Дана Балана. Анонімне джерело розповіло про дівчину, яка підкорила серце виконавця, і, схоже, це не Тіна Кароль. До речі, багато хто приписував Дану і Тіні роман, але невідома людина, яка з’явилася в редакції одного з українських видань, запевнила: Балан зустрічається з дівчиною на ім’я Анастасія. Вона є студенткою і вчиться в університеті ім. Каразіна, і просто обожнює танцювати, інформує Ukr.Media.

Багато хто помітив по соціальній мережі дівчини, що вона не рідко відвідує зйомки «Голосу країни». Більш того, судячи з усього, дівчина була в гостях у виконавця. На фотографії, яка з’явилася в мережі, видно, що і на знімках Дана з розпакування подарунків, і на фото Анастасії приміщення — одне і теж. Подивитися хоча б на картину.

До того ж, у своєму профілі Настя відверто відповідає на запитання підписників. Наприклад, хтось із підписників запитав її, що відбувається між Тіною Кароль і Баланом, на що дівчина відповіла також, як відповідав сам співак: «Роман, написаний рукою генія». І також дівчина натякнула, що генієм виступає продюсер вокального проєкту, який для більшої популярності шоу вигадав історію кохання.