Актуальні новини

Вийшов трейлер українського фільму «Клондайк»

Вийшов офіційний трейлер українського фільму «Клондайк» Марини Ер Горбач. Світова прем’єра стрічки відбулася 21 січня 2022 року на міжнародному кінофестивалі «Санденс», головному фестивалі незалежного кіно в США. Також картина брала участь у конкурсній секції «Панорама» 72-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. В український прокат фільм виходить 3 листопада.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1548853 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1548853{
margin: 0!important;
}
}

Події фільму розгортаються у липні 2014 року на Донбасі. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного – евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Картина є спільним виробництвом України й Туреччини. Це четверта повнометражна робота Марини Ер Горбач («Омар і ми», «Люби мене», «Гарчання чорних псів»), яка також є авторкою сценарію.

Головну роль виконала Оксана Черкашина («Погані дороги»), акторка театру і кіно, володарка Премії кінокритиків «Кіноколо». Також у фільмі знімались Сергій Шадрін («Чорний ворон») та Олег Щербина («Черкаси», «І будуть люди»).

Світова прем’єра стрічки відбулася на фестивалі «Санденс», найбільшому фестивалі незалежного кіно у США, де вона здобула приз за найкращу режисуру у міжнародному ігровому конкурсі. Також фільм став переможцем міжнародного кінофестивалю у Сієтлі.

Стрічка також була представлена на Берлінському міжнародному кінофестивалі в програмі Panoramaна Берлінале, яка фокусується на найбільш актуальному міжнародному кіно. Фільм удостоїли двох нагород: екуменічного журі та глядацьких симпатій.

Український дистриб’ютор – кінокомпанія «Артхаус Трафік». Українські глядачі зможуть подивитися фільм «Клондайк» у кінотеатрах з 3 листопада 2022 року.

  У львівському скансені відновили солом’яну стріху сторічної буковинської хати

Залишити відповідь