Актуальні новини

Британський актор Гʼю Бонневіль розповів про руйнування росіянами Харкова

Британський актор Гʼю Бонневіль озвучив історію пошкоджених та зруйнованих культурних пам’яток Харкова. Він взяв участь у міжнародному проекті Українського Інституту «Postcards from Ukraine» та розповів історію зруйнованого міста, щоб про Харків та його знищену російською армією архітектуру дізнався весь світ.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1548848 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1548848{
margin: 0!important;
}
}

Гʼю Бонневіль відомий завдяки ролі Роберта Кроулі в серіалі «Абатство Даунтон», а також участі у фільмах про ведмедика Паддінгтона. Акторська гра в «Абатстві Даунтон» принесла йому номінацію на «Золотий глобус», дві поспіль номінації на премію «Еммі», а також три нагороди Гільдії кіноакторів.

З початку повномасштабного вторгнення Росії актор активно підтримує Україну у соціальних мережах, зверненнях та зборах грошей для гуманітарної та мілітарної допомоги.

«Історичний центр і вирви від снарядів на Майдані Свободи стали жахливим нагадуванням того, чого вартує свобода у ХХІ столітті. Проте можна знищити майдани, але не свободу», – говорить у відео Гʼю Бонневіль.

З початку повномасштабного вторгнення російська армія зруйнувала понад 450 унікальних культурних та історичних обʼєктів. Український Інститут за підтримки USAID запустив міжнародну кампанію «Листівки з України» / «Postcards from Ukraine», яка розповідає про ці зруйновані памʼятки. У межах проекту створили єдину базу із 100 пам’яток, де можна побачити масштаби руйнувань та прочитати історію кожної з них українською та англійською мовами.

«Нам потрібно більше розповідати про причини та форму цієї війни, щоб іноземці розуміли масштаби та наслідки, які вона матиме не лише для української культури, а й для європейської та світової загалом. Важливо знаходити однодумців серед зірок та інфлюенсерів в інших країнах, які своїми голосами зможуть донести правду про жахи цієї війни до більшої кількості людей у світі», – говорить Ксенія Калина, керівниця комунікацій Українського інституту.

  Олександр Пономарьов опублікував спільний кадр з співачками Іриною Білик і Наталею Могилевською

Невдовзі Український Інститут презентує ще 7 відео, в яких взяли участь українські та світові зірки.

Залишити відповідь