Актуальні новини

Виконавчим директором Українського культурного фонду став Владислав Берковський

У вівторок, 27 квітня, було проведено повторний конкурс на посаду виконавчого директора Українського культурного фонду. За рішенням Наглядової ради УКФ цю посаду посів Владислав Берковський, набравши 6 голосів. Загалом на конкурс подали документи 19 кандидатів. Після проведення технічного відбору пакетів документів кандидатів, до фінальної частини конкурсу дійшло 12 кандидатів.

Відповідно до регламенту Наглядової ради, відбулися відкриті співбесіди з кандидатами та обрання виконавчого директора Фонду шляхом голосування. Після цього Берковський набрав 6 голосів, Ірина Осадча, яка зараз виконує обо’вязки голови фонду – 3. Усі інші голосів не отримали. Голова Наглядової ради запропонувала звернутись до міністерства із проханням призначити новообраному директору випробувальний термін. Рада цю пропозицію підтримала.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1518085 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1518085{
margin: 0!important;
}
}

Нагадаємо, що 24 березня Наглядова рада на своєму засіданні не змогла обрати виконавчого директора фонду – жоден із претендентів на посаду не набрав більшості голосів.

Загалом на участь у конкурсі подалося десятеро учасників, з них двоє – Вікторія Шторм та діюча директора УКФ Юлія Федів – відмовилися від участі та відкликали свої документи перед другим туром.

Так, на цю посаду претендували восьмеро осіб, а саме В’ячеслав Жила, Станіслав Которобай, Леся Миськів, Сергій Міранков, Анастасія Рагімова, Жанна Румко, Юлія Савостіна та Олег Соснов. Найбільше голосів набрала Анастасія Рагімова – 4, Олег Соснов – 2, ще по 1 голосу отримали Станіслав Которобай та Юлія Савостіна. Один із членів ради проголосував проти всіх.

Хто такий Владислав Берковський?

Владислав Берковський (43 роки) на момент конкурсу є директором Центрального державногокінофотофоноархіву України ім. Гордія Пшеничного. Він народився у 1977 році в Одесі.

  Українці обиратимуть 30 знакових книжок нашої Незалежності

Навчався у Острозькій академії (закінчив у 2000 р.) та Національні академії академія державного управління при Президентові України (зкінчив у 2012).

Берковський – дослідник економічної історії України XV-XVII століття, архівіст, кандидат історичних наук (2010), doktor nauk humanistycznych (2006).

Був членом колегії, науково-методичної ради та редакційно-видавничої ради Державної архівної служби України

Є членом Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави при Міністерстві культури та інформаційної політики України.

З мотиваційного листа: «Маючи за плечима досвід роботи з кіноспільнотою, музейною, архівною та театральною сферами, участь в організації та проведенні заходів для студентської та учнівської молоді, участь у заходах з промоції української культури та історії закордоном, вважаю, що гідно зможу очолити провідну вітчизняну державну установу, діяльність якої спрямована на розвиток національної культури та мистецтва».

Залишити відповідь