Аніта Луценко познайомила своїх шанувальників з новим членом родини. Вирішили, що мрії повинні збуватися.

Популярна фітнес-тренер Аніта Луценко на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала пост, присвятивши його новому члену її сім’ї. Виявилося, тепер Аніта і її дочка Мія володарі хвилястого папужки, якого назвали Пушок. Як пояснила спортсменка, таке придбання було спонтанним. Її дочка давно мріяла про папугу, а мрії, як кажуть, повинні збуватися, інформує Ukr.Media.

Аніта опублікувала фотографію нового члена родини, який зручно помістився на вказівному пальці. Луценко розповіла, що вона всіляко вмовляла доньку завести кота, її чоловік давно мріє про собаку, але Мія дуже сильно хотіла саме папугу.

“І скільки я не питала: “може кооотииика? Ні в яку! Папугу хочу! Чоловік при цьому мріє про собаку. Коротше все-таки вирішили, що мрії повинні збуватися) Купили 4-х тижневого”, — розповіла Аніта в публікації.

До слова, нещодавно Аніта Луценко у своєму інтерв’ю зізналася, чому не любить показувати дочку і чоловіка в соціальних мережах. Фітнес-тренер досить рідко публікує фото з домочадцями, і зазначає: після кількох фото в мережі її дочка сильно хворіла.