Актуальні новини

З’явився новий сайт про літературу, мистецтво і музику Суспільне Культура

У четвер, 26 листопада, запрацює новий сайт суспільного мовника Суспільне Культура, на якому можна буде читати різноманітні публікації про літературу, мистецтво, кіно і музику, дивитися онлайн телеканал UA: КУЛЬТУРА та слухати радіостанцію UA: Радіо Культура. Окрім цього, на сайті будуть програми, документальні фільми та ексклюзивні концерти.
Про це інформує UA: Суспільне мовлення.
«Суспільне Культура — це майданчик, який буде об’єднувати національний та локальний культурний контент, а також телебачення, радіо та діджитал  — розповіла генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук. — З погляду розробки Суспільне Культура — це логічне продовження сайтів Суспільне Новини та Суспільне Спорт. Ми намагаємося бути доступними та комфортними для читачів, глядачів, слухачів Суспільного та розташовуємо всі наші медіаактиви в одному місці».

За словами виконавчого продюсера телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’яна Галкіна, сайт Суспільне Культура дозволить новій аудиторії побачити телевізійний контент.
«Цей рік для телеканалу UA: КУЛЬТУРА був позначений активною співпрацею із цифровими платформами Суспільного мовлення. Під час весняного локдауну ми спільно створили низку успішних подій, серед яких презентації нових книжок Сергія Жадана та Олега Сенцова, а також онлайн-трансляції сучасних українських вистав, відеоверсії яких створила виробнича команда UA: КУЛЬТУРА. Сайт Суспільне Культура — нові можливості для створення та дистрибуції контенту, який дозволить вийти до нових аудиторій та ефективніше виконувати місію об’єднання різних регіонів і поколінь українців культурними цінностями. Крім того, на сайті зможемо презентувати доробок програм і телеверсій концертів за роки праці, аби результати нашої системної діяльності були наочніші. Окремо та особливо вдячний команді цифрових платформ за те, що завдяки їм кінофестиваль :КіноКульт отримав можливість відповісти на виклики карантинних обмежень і відбутись онлайн. Для мене це приклад справжньої командної роботи Суспільного», — розповів виконавчий продюсер телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін.
Нагадаємо, з 20 листопада триває третій :КіноКульт Фест, який цьогоріч відбувається онлайн — на сайті :КіноКульт. Глядачі можуть переглянути 16 українських короткометражних фільмів до завершення події, 28 листопада, коли оголосять переможців.

  Скандал набирає обертів. Перемогу дочки Алсу в шоу "Голос. Діти" анульовано

Залишити відповідь