Актуальні новини

В Україні запускають об’єднаний бренд української культури у світі «Ukraine Now and Forever»

Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Державним агентством України з питань мистецтва та мистецької освіти та партнерами запускають об’єднаний бренд української культури у світі Ukraine Now and Forever.
Про це повідомляє пресслужба МКІП.
“Основна мета Ukraine Now and Forever – направлення уваги світу до української культури і мистецтва та подальша консолідація міжнародної спільноти у спротиві російській агресії”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що проєкт передбачатиме реалізацію двох стратегічних завдань: заклик до миру щодо продовження накладання культурних санкцій на Росію та поглиблення знання зарубіжної аудиторії про українські культурні проєкти та мистецькі заходи.
“Ukraine Now and Forever обʼєднає різні ініціативи та представить світу українську культуру і мистецтво у своїй самобутності та розмаїтті. У його межах заплановано проведення концертів, театральних та виставкових проєктів, презентацій проєктів українських митців та авторів, публічних дискусій з українськими інтелектуалами”, – йдеться у повідомленні.
Зокрема, у співпраці з громадськими ініціативами, культурними активістами у різних країнах, українськими художниками, творчими колективами, гуртами та культурними активістами у різних країнах відбудуться виставки, концерти, літературні читання, мистецькі фестивалі.
Український художник Данієль Скрипник став автором айдентики проєкту Ukraine Now and Forever.
“Події проєкту Ukraine Now and Forever будуть також направлені на залучення коштів до Фонду відновлення культури. Благодійний мультивалютний рахунок фонду Міністерства культури та інформаційної політики України при Держмистецтв було відкрито в березні. Зібрані кошти будуть направлені на охорону, евакуацію, оцифрування, захист і збереження культурних цінностей, підтримку діяльності закладів культури та мистецтва, креативних індустрій, телебачення та радіомовлення, що постраждали, були пошкоджені чи зруйновані внаслідок бойових дій під час збройної агресії проти України”, – зазначають у міністерстві.
Слідкувати за подіями проєкту можна за посиланнями: https://www.facebook.com/UkraineNowandForever/

  Куди піти у Львові цього тижня

Залишити відповідь