Британська монархиня стежить за своєю репутацією і завжди в курсі всіх подій.

Офіційний сайт британської королівської сім’ї чуйно відображає всі зміни в оточенні 94-річної королеви Єлизавети II, і мова тут не про соціальні та благодійні проєкти, якими займаються діти і онуки монарха. Так, з сайту були прибрані посилання на акаунти 39-річної Меган Маркл і 35-річного принца Гаррі, а також середнього сина королеви, 60-річного принца Ендрю, інформує Ukr.Media.

Відтепер в інстаграмі королівську сім’ю офіційно представляють лише сама королева, 71-річний принц Чарльз з дружиною Каміллою і 38-річний принц Вільям з дружиною Кейт Міддлтон.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Середній же син королеви, принц Ендрю, потрапив в опалу після чуток про зв’язок з покійним фінансистом Джеффрі Епштейном, визнаним винним у педофілії і секс-торгівлі. Королівська сім’я, як і сам герцог Йоркський, заперечували, що він користувався послугами Епштейна, але офіційні повноваження герцог все ж склав.

Відмовилися від обов’язків і привілеїв старших членів королівської сім’ї і Меган з Гаррі, причому після “Мегзіта” зі згаданого сайту зникла значна частина біографії Маркл, в якій детально розповідалося про її заняття благодійністю до заміжжя і підтримки феміністок.