Дізнайтеся, яка зарплата в Тимура Хромаєва.

Популярна українська ведуча, актриса, блогер і громадський діяч Маша Єфросиніна вперше висловилася про заробіток її чоловіка Тимура Хромаєва, який вже 5 років обіймає посаду голови Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, інформує Ukr.Media.

Так, під час нового випуску своєї ютуб-програми, ведуча розвіяла міфи про величезні доходи чиновників. Маша зізналася, що, коли чоловік пішов з банківської сфери, їй самій довелося заробляти і “хапатися” за будь-яку пропозицію.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Мій чоловік став чиновником у 2015 році. Знаєш, яка у нього зарплата? 18 або 20 тисяч гривень. Відтоді мені довелося заробляти самій. Хапатися за всі пропозиції”, — розсекретила Єфросиніна.

“Тимур сказав, що найближчі 5-6 років, поки він буде займати цей пост, не зможе забезпечувати сім’ю так, як раніше. У нас відбулася серйозна тривала розмова, одна з найскладніших в нашому житті. І я прийняла рішення чоловіка. Я пішла на це, тому що зрозуміла, що моєму чоловікові потрібна реалізація. Зрештою він домігся свого. І це велика перемога. Він успішний, його закони приймаються. Але нам це коштувало шести років матеріально моєї роботи і жіночої віддачі”, — додала артистка.