Як привернути удачу звичайним ключем.

У православному світі 29 травня згадують християнського святого Феодора Освяченого. За народним календарем дату називають день Федора Житника або просто Федорів день, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Феодор?

Жив Феодор в Єгипті в IV столітті, його батьки були багатими і знатними людьми. Коли йому було чотирнадцять років, Феодор таємно пішов з отчого дому і оселився в монастирській обителі.

Тут він прожив кілька років і дізнався про преподобного Пахомія Великого, який заснував перший чернецький монастир. Феодор пішов у місто Тавеніссі і став учнем Пахомія. Він вів доброчесний спосіб життя, відомий своїми іночеськими подвигами, за це Бог обдарував його здатністю чудотворення.

Які на цей день існують традиції і обряди

На Русі дату 29 травня називали Житником, бо це був останній термін, щоб сіяти ярі. Господині в цей день за традицією до обіду варили кілька каш (з гречки, пшона, перловки, манки) і просили Бога в молитвах послати багатий урожай злаків.

Ця хороша традиція і до наших днів дійшла. Зваріть на обід сьогодні різні кашки. Чим їх більше буде на столі, тим багатшою, щасливішою і здоровішою сім’я проживе весь майбутній рік.

Сільськогосподарським трудівникам нагадуємо про заборону сьогоднішнього дня — наші предки в день Федора Житника після обіду в полях не працювали. Той, хто порушить заборону, може залишитися без врожаю (його пожежа спалить, град поб’є або злодій вкраде).

Заряджені сьогодні сонячною енергією ключі відкриють вам шлях до радості і щастя!

Таку всім знайому побутову дрібницю, як ключик, з давніх-давен на Русі вважали потужним магічним талісманом. З дитячих років всі знають з прочитаних на ніч батьками казок, що ключами відкривають не лише двері, але і таємниці, нові життєві дороги.

  "Худнемо з Лесею" — Леся Нікітюк розповіла про своє харчування

Дійсно з допомогою ключика-талісмана можна зробити безліч нових цікавих відкриттів, підшукати хороше робоче місце, отримати знання і достаток зі щастям у свій будинок залучити.

Де потрібно носити ключики-талісмани?

Такий талісман завжди буде з вами, якщо підвісити його на ланцюжок на шиї як кулон. У даному разі бажано, щоб ключ був зроблений з дорогоцінного металу.

Також на ланцюжку можна носити ключик на зап’ясті або щиколотці. Таке розташування талісмана сприяє залученню в життя любові.

Бізнесменам рекомендується розташувати на своєму робочому столі фігурку у вигляді черепахи, а під нею між лапками помістити ключ-талісман (або повісити його на ланцюжку на шию черепашки).

Можете просто носити ключик у своїй дамській сумочці, тільки не забувайте щоразу перекладати його при зміні аксесуару.

Запускаємо ключ-талісман в дію

Якщо в якості талісмана ви вирішили використовувати маленький ключик, пропонуємо 29 травня посилити його ефективність з допомогою простого обряду. Купіть невеликий навісний замок з ключами.

1. Потрібно прокинутися до того, як сонечко зійде. Вирушайте на вулицю і підшукайте містечко, де можна буде залишити замок з ключем на цілий день. Важливо, щоб його там не вкрали, не взяли, і навіть не побачили.

2. Друга умова — на вибране місце повинно добре потрапляти сонячне проміння. Таке містечко ви можете знайти заздалегідь. Ті, хто проживає в багатоквартирному будинку, можуть залишити замок з ключем на підвіконні чи балконі.

3. Як тільки почне сходити сонце з-за обрію, візьміть в ліву руку замок в закритому вигляді. У правій руці тримайте ключ. Тепер вставте в щілину замка ключ, відкривайте його і вимовляйте:

«Як ключиком цим я замок відкриваю, так в життя своє везіння залучаю. З цієї пори там, де я, поряд буде і моя фортуна. Всі ворота і двері тепер для мене відкриваються. Амінь».

  Зірка "Гри престолів" Емілія Кларк перенесла дві операції на мозку

4. Залишайте замок з ключем на сонці аж до його заходу. Нехай заряджається сонячною могутньою енергією. Увечері, коли світило почне ховатися за обрій, замок сховайте де-небудь в будинку в затишне містечко, а ключик відтепер завжди носіть з собою як талісман.

Прикмети погоди на 29 травня

  • У ніч на 29 травня поспостерігайте за небом. Якщо Місяць вогненно-червоного кольору, значить, вдень чекайте сильний вітер.
  • Літній сезон порадує щедрим урожаєм зернових, якщо сьогодні вдень грім гримить.