Актуальні новини

Жанна Бадоєва відмовилася від українського громадянства

Зірка відверто розповіла, що відмовилась від українського громадянства на користь італійського.

Жанна Бадоєва відмовилася від українського громадянства. Зірка відверто розповіла, що відмовилась від українського громадянства на користь італійського.

Популярна телеведуча Жанна Бадоєва, яка до 2016 року знімалась у розважальній програмі "Орел і решка", здивувала прихильників несподіваною заявою. Зірка відверто розповіла, що відмовилась від українського громадянства на користь італійського. За словами Жанни Бадоєвої, вона отримала нове громадянство після того, як вийшла заміж за львівського бізнесмена Василя Мельчиніна, який родом зі Львівщини. Точно невідомо, коли екс-дружина Алана Бадоєва втретє пішла під вінець, інформує .

"Я виїхала з Києва… Вже шостий рік. Я там нічого не веду, вони мене, напевно, забули. Я працюю в розважальному слоті, тому, в принципі, я розважаю людей усього світу", – розповіла Жанна Бадоєва.

За словами телеведучої, її коханий зробив пропозицію, незважаючи на італійський закон про розлучення. Згідно з документом, який тільки 3 роки тому перестав діяти в країні, після розриву все майно чоловіка, навіть спадкове, переходить до дружини.

"Закон був розкішний: при розлученні все майно переходило жінці. Навіть якщо діти не є її біологічними – чоловік мав забезпечувати їх. А якщо у нього не було роботи, то держава підшукувала її, а всі доходи автоматично переводилися на рахунок жінки. 2 чи 3 роки тому закон скасували. Але це неправильно, тому що чоловіки роздягають, забирають у нього все", – поділилася Жанна Бадоєва.

Телеведуча додала, що в перші місяці проживання в Італії їй складно було звикнути до сортування сміття, за відсутність якого штрафують. Крім цього, Жанна Бадоєва довго приймала всі правила життя європейців, зокрема, харчування.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  У Пирогові з 22 до 24 серпня відбудеться фестиваль "Мандруй Україною"

Залишити відповідь