Світлана Тарабарова розповіла, чи спілкується зараз з колишнім коханим Дантесом. Після розриву їх відносин пройшло 10 років.

Відома українська виконавиця, екс-учасниця групи “REAL O” Світлана Тарабарова (TARABAROVA) розповіла, що вона і її екс-коханий Володимир Дантес після розриву відносин кілька років навіть не віталися, інформує Ukr.Media.

В одному із інтерв’ю співачка заявила, що розставання вийшло “не дуже позитивним”, тому колишні закохані довгий час не спілкувалися. Однак, через 10 років Тарабарова і Дантес забули старі образи.

“Ми були малі, амбітні, дуже енергійні і розлучилися не дуже позитивно. 10 років минуло, або більше, і зараз ми вже з посмішкою вітаємося. А кілька років точно не віталися. І Вова, і я — вогонь, а разом — це просто нереально”, — згадала Світлана.

Відзначимо, що Тарабарова з 2016 року одружена з продюсером Олексієм Бондарем. Подружжя виховує 2-річного сина Івана та 9-місячну доньку Марію. А Вова Дантес нещодавно відзначив шосту річницю весілля зі співачкою Надею Дорофєєвою.