Актуальні новини

ZIK презентує короткометражку про Івана Миколайчука

До 75-ліття Івана Миколайчука, яке видатний український актор, режисер, сценарист відзначив би 15 червня, телеканал ZIK підготував короткометражний фільм «Спомин про Івана». Побачити відеоессе можна буде в ефірі ZIKу в суботу, 18 червня, о 21:40, а на великому екрані, зокрема в столичному кінотеатрі «Україна», днем раніше – у п’ятницю, 17 червня, о 18:30. Саме тоді пройде вечір, присвячений ювілейному дню народження митця.   
У стрічці – спогади дружини Марічки Миколайчук, багато маловідомих архівних кадрів.
Зйомки проходили на Буковині – у рідному селі Миколайчука Чортория. У батьківській хаті актора нині музей. Там проводить екскурсіїї його племінник.
Іван Миколайчук прожив мало земних років – 46 лише. Але його фільми і стрічки за його участі – світова класика. Шедевральні «Тіні забутих предків» – взірець кіномистецтва. А що говорити про «Білого птаха», де за радянських часів емоційно і болісно показали вояків УПА. Що ж до «Вавілону-ХХ», то це образ України в стилістиці, краще якої годі і вигадати – фантастичний реалізм, стилістика нашого сучасного життя…
Крім Ольги Скотникової, шеф-редактора інформаційно-аналітичного департаменту ZIKу, над стрічкою працювали чернівецькі кореспонденти телеканалу Олександра Агєєва та Михайло Богданюк, у Києві – режисери Валерій Вергелесов, Микола Пересада, Дмитро Аквілов. Продюсером стрічки виступила генеральний продюсер телеканалу ZIK Світлана Коляда.

  Олена Зеленська взяла участь в щорічному обіді перших леді в ООН

Залишити відповідь