Актуальні новини

Зіркова пара Вова Борисенко і Лавіка розлучаються

Екс-подружжя Люба Юнак і Вова Борисенко подали на розлучення ще в минулому році.

У жовтні 2018 року ми повідомили про те, що Вова Борисенко і Люба Юнак стали чоловіком і дружиною. Вони не хотіли афішувати цю подію в пресі, і на це, мабуть, були свої приховані причини. Сьогодні пара заявила, що практично тоді ж, коли ЗМІ тиражували новину про їхнє весілля, вони вже подали заяву на розлучення, інформує .

На своїй сторінці у Facebook Вова Борисенко розмістив лаконічне звернення: «Правду кажуть: все хороше коли-небудь закінчується». Удачі тобі. Спасибі за те, що від твоєї любові я відчував себе щасливим. Спасибі за нашу теплу любов».

Співачка Лавіка написала наступне: «30 жовтня ми з Вовою подали на розлучення. Ми дуже вдячні близьким за підтримку, але особливо я висловлюю подяку друзям з преси та медіа, які знали про наше розставання, але не зіграли на цих переживаннях.

Ми з повагою ставимося до почуттів один одного, тому подібну заяву хотіли зробити, коли рани затягнуться.

Нам було добре. Мене Вовка нарешті навчив готувати, з ним ми прожили більшу частину концертів, музичних фестивалів та наметових містечок в найбільш диких місцях за все моє життя! З ним ніколи нічого не страшно, вже точно не нудно і він найтурботливіший чоловік у Всесвіті! Саме його руки створили сайт мого довгоочікуваного проекту «Слідами Шаманів», його підтримка, допомога і дії були в кожній сфері мого життя. Щоб я собі не фантазувала і за що б не бралася – вже до вечора ставало серйозним обговоренням, а після включався Вова Помогун для реалізації.. і купував мені паяльник.

  19 травня – Іов Горошник: історія, традиції та прикмети свята

А скільки дитячих свят, сценаріїв і благодійних марафонів написано цілодобово безперервно і проведено разом! Не злічити… Одні з найкращих спогадів – коли ми перешивали іграшки вночі, щоб кожній дитині дісталося щось особливе, а через годину Вова вставав на роботу і ввечері все каруселлю повторювалося знову. Без скарг і абсолютно в радість. Ми робили разом практично все..

Вова, у мене так в житті ніхто не вірив, і всі мої заслуги сьогодні – твоя підтримка, дружня опора, постійні руки допомоги і віра в мене. Ми подарували один одному океан щастя, а від нього, крім дітей, можуть народжуватися ідеї, проекти, впевненість у своїх силах і вміння, пісні, нові місця роботи, плани, концерти, вуличні коти, одомашнені білки-летяги, нічні прогулянки улюбленим містом, добро у світ. У нас безліч з тобою радісних і перспективних «дітей»!

Продовжуємо крокувати далі, дружньо обнявшись з цього світу, якщо вистачить на те мудрості. Іноді потрібно вчасно відпускати, щоб не втратити віру в любов і не думати про стосунки погано. Ціную нас за нашу сміливість. Дорогі фотографи, всі ваші фотокартки дуже цінні і дорогі, але не приписуйте нам вже неіснуючого статусу, будь ласка. Дякую за розуміння, увагу і вашу підтримку!».

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь