Співачка досі не готова до нових стосунків.

Популярна українська співачка Злата Огневич дала дуже відверте інтерв’ю, в якому розповіла про своє особисте життя. Дівчина зізналася, що в цей момент вона не перебуває у відносинах, і поки у планах немає нового роману. Минулі відносини сильно вплинули на співачку, і зараз вона просто хоче відпочити. Також Злата зізналася, що розрив із екс-бойфрендом був дуже болючим для неї, і після цього дівчина довго вчилася заново вірити людям, інформує Ukr.Media.

Ось що розповіла Злата про розрив:

“Зараз я вільна, я вирішила відпочити від минулих відносин. За цей рік мені довелося багато працювати над собою, щоб знову навчитися вірити людям. Адже я пережила дуже болючий розрив з моїм колишнім бойфрендом”.

Зараз дівчина практично оговталася після складного періоду. Вона зізналася, що тільки через рік після розставання почала відчувати бажання впустити в своє життя іншого чоловіка. Нагадаємо, що Злата Огневич написала пісню “Богиня”, яку присвятила всім жінкам. У ній розповідається про те, що кожна дівчина — неповторна, і не важливо, скільки вона важить, скільки їй років і ким вона працює.