Актуальні новини

Пішов з життя відомий письменник і сценарист Василь Портяк

2 березня, помер відомий український письменник Василь Портяк.

Першим про це повідомив Андрій Мацьків на своїй сторінці в Fecebook, інформує .

"Сьогодні вночі внаслідок короткої, але важкої хвороби, не стало прекрасної людини Василя Портяка – відомого прозаїка, автора сценаріїв декількох фільмів, зокрема про УПА "Вишневі ночі", "Нескорений", "Залізна сотня" Як син кулеметника УПА Василя Білінчука "Сибіряка" і племінник райпровідника Дмитра Білінчука "Хмари" він тонко відчував історію боротьби. У його планах було ще багато зробити для вшанування стрийка Дмитра Білінчука, розстріляного у Лук'янівській в'язниці в Києві, однак не судилося…", – написав Андрій.

Він також додав, що письменникові повинно було виповнитися 67 років 31 березня. У нього залишилася дружина Леся, син Орест і дочка Аліса. Близькі Василя розповідають, що він вже довго страждав від серцевої недостатності, а 27 лютого потрапив до реанімації у важкому стані.

Василь Портяк запам'ятається нам не тільки як геніальний письменник, але і як талановитий сценарист. Він створив сценарії таких відомих українських фільмів, як "Залізна сотня", "Нескорений", "Меланхолійний вальс" та "Вишневі ночі".

Після оприлюднення інформації про смерть письменника в соціальних мережах стали висловлювати співчуття рідним і близьким Портяка.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Настя Каменських розповіла чи змінюється її раціон на Новий Рік

Залишити відповідь