Актуальні новини

ЗМІ: Анджеліна Джолі хоче покинути Голлівуд

Джерело стверджує, що актриса хоче почати нове життя в Нью-Йорку.

Схоже, у житті голлівудської актриси Анджеліни Джолі грядуть зміни. За повідомленнями західних ЗМІ, знаменитість вирішила завершити кар'єру в кіно.

Вже не вперше в Мережі кажуть про те, що Анджеліна Джолі хоче піти з кіно. Видання National Enquirer пише, що Джолі прийняла рішення переїхати з Лос-Анджелеса, в якому вона народилася і прожила все життя, до Нью-Йорку, залишивши позаду кар'єру в Голлівуді, інформує .

За словами подруги Джолі, після завершення шлюборозлучного процесу з Піттом, актриса хоче почати життя "з чистого аркуша". При цьому з акторською роботою Енджі прощатися не планує. У Нью-Йорку вона хоче спробувати стати зіркою театру.

До речі, одним з факторів, що вплинули на рішення про переїзд Джолі, стали спільні з колишнім чоловіком знайомі. Багато з них після розриву пари стали на бік Бреда. Внаслідок Анджеліна постійно відчуває їхнє несхвалення.

Незважаючи на нові факти, на початку січня стало відомо про повернення Анджеліни Джолі у велике кіно. Актриса погодилася знятися в трилері під назвою "Тим, хто бажає моєї смерті" режисера Тайлора Шерідана. Зйомки стрічки стартують в травні 2019 року. При цьому вже в 2020 році відбудеться прем'єра другої частини фантастичної картини "Малефісента".

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Чи мала колись Україна «Оскар»?

Залишити відповідь